Videogalerie

1. Produktové video k aromatickým sáčkům KOMA

Prohlédněte si naše nové produkty voňavých sáčků KOMA se speciální aromatickou úpravou s vůní oceánu a vůní květu bavlníku, která již během vysávání provoní Váš domov.

Nahráno 02/09/2020

 

2. Produktové video - Čistící kartáčky na pleť pro Braun Oral B

Nepostradatelné příslušenství k elektrickým zubním kartáčkům Braun Oral-B vhodné pro muže i ženy. Pomáhá vyčistit ucpané póry a výborně odstraní i make-up. Zároveň dokáže ušetřit mnoho času při každodenní péči o pleť. Balení obsahuje 2 kartáčky.

Nahráno 09/02/2021

 

3. Produktové video - Čistící kartáčky na pleť pro Philips Sonicare

Nepostradatelné příslušenství k elektrickým zubním kartáčkům Philips Sonicare vhodné pro muže i ženy. Pomáhá vyčistit ucpané póry a výborně odstraní i make-up. Zároveň dokáže ušetřit mnoho času při každodenní péči o pleť. Balení obsahuje 2 kartáčky.

Nahráno 09/02/2021

 

4. Produktové video - Návod k instalaci ochranného tvrzené skla KOMA pro iPhone

Instruktážní video jak správně nainstalovat ochranné tvrzené sklo KOMA na mobilní telefony iPhone. Ochranné tvrzené sklo pro iPhone, zaoblení skla 2.5D, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čistící hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a Guide sticker.

 

5. Produktové video - Bambusové náhradní hlavice kompatibilní s Philips Sonicare

Náhradní hlavice KOMA NK09 vyrobené z bambusových vláken podporují ekologii. Produkt ani obal neobsahuje plasty a nezanechává tak uhlíkovou stopu.